Dorabianie kluczy - Warszawa

dorabianie kluczy warszawa

Punkt dorabiania kluczy

al. Solidarności 84 01-003 Warszawa

Tel: 22 214 04 04

Tel: 730 904 904

Tel: 720 809 809

Punkt dorabiania kluczy czynny:

Pon. - Pt. 9:00 – 18:00

Soboty: 10:00 – 14:00

WAŻNE - Szanowny kliencie informacje na temat dostępności kluczy udzielamy mailowo po uprzednim przesłaniu zdjęć klucza z obydwu stron i podaniu grubości klucza. Ewentualnie zapraszamy do sklepu.

Standardowe drzwi kupowane w sklepie zazwyczaj mają w komplecie 3 klucze. To samo tyczy się zamków. Potrzeby zazwyczaj są znacznie większe. Każdy z członków rodziny chce mieć niezależność i dysponować własnym kompletem kluczy. Odpowiadając na tę potrzebę postanowiliśmy włączyć do naszej oferty profesjonalne dorabianie kluczy. Jesteśmy punktem zlokalizowanym w dogodnej części Warszawy, bo móc być zawsze blisko naszych klientów.

Naszym klientom proponujemy dorabianie kluczy:

  • dorabianie kluczy mieszkaniowych nacinanych
  • dorabianie kluczy mieszkaniowych pionowo nawiercanych, np. Iseo, Mcm, Dom, Titan czy Mul-t-lock
  • dorabianie kluczy dwu-piórowych do zamków rozporowych
  • dorabianie kluczy zasuwowych
  • dorabianie kluczy do zamków Gerda

Dzięki specjalistycznemu sprzętowi możemy realizować duplikaty kluczy do mieszkań, domów, skrzynek pocztowych, blokad, kłódek oraz innego dowolnego rodzaju zabezpieczeń. Proponujemy także dorabianie kluczy do motocykli oraz samochodów, także tych zaopatrzonych w immobilisery.

Nasza specjalna oferta to także dorabianie kluczy sejfowych od czołowych producentów, m.in. Polaszek, Lowe&Fleatcher, Wittkopp czy Mauer.

Siedzibą naszej firmy jest Warszawa, gdzie realizujemy dla naszych klientów dorabianie dowolnego rodzaju klucza w dobrej cenie. Usługa wykonywana jest od ręki na miejscu dla wygody i komfortu klienta. Oferujemy także bogaty wybór breloczków. Serdecznie zapraszamy do naszego punktu w Warszawie!